Звіти з ремонтів

HP ProBook 4545s не вмикається, мигає CapsLock

По словах клієнта – ноутбук вимкнувся і при наступному включенні екран вже нічого не показував і на клавіатурі мигав CapsLock.

При першому включенні в сервісі ноутбук повів себе так, як описував клієнт. І тільки ми це захотіли зазняти, як ноутбук увімкнувся і почав “сипати артефактами”

Всі симптоми вказують на неробочий відеочіп. Перед нами ноутбук був в іншому сервісному центрі, де поставили аналогічний діагноз.

Далі ліземо в середину, щоб визначити, з яким саме відеочіпом ми маємо справу.

І тільки знявши радіатор охолодження… замітили невідповідний стан речей. 

Конденсатор, який мав жити на відеочіпі переселився на пластину охолодження. Це перше, що кинулось в очі. Друге – це те, що притискання тепловідвідної пластини було не рівномірне, це помітно по відбитку термопасти.

Алгоритм ремонту наступний.

Вертаємо дизертира на своє місце, робимо контрольний прогрів чіпа, ставимо додаткову пластину на кристал відеочіпа для того, щоб на наступний раз не тікали конденсатори та вирівняти прилягання пластини охолодження до кристала.

Конденсатор не дуже сильно хотів вертатися в свою домівку і по правильному його посадити не вдалося. Прийшлося відводити трохи в сторону, щоб візуально пересвідчитись у тому, що пайка пройшла успішно.

Далі все по плану. Прогрів проводимо для усунення можливих мікротріщини в елементах. Не дарма ж конденсатор відлетів. Зборка, пластина і термопаста.

Після проведеного ремонту ноутбук без вагань запустився та стабільно прожив день в тестах.

Далі, наскільки якісно проведений ремонт ноубука, вже покаже час.

 

One thought on “HP ProBook 4545s не вмикається, мигає CapsLock

  1. Спасибо за информацию.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.