Ремонт комп'ютерів

Чистка, ремонт комп’ютера та дохла мишка.

Комп’ютер потрапив на ремонт з заявленою несправністю “не включається”. Запах нікотину,  який йшов з пк, без варіантів добавив ще одну опцію в його обслуговуванні як “чистка комп’ютера”

Розібравши ПК, ми зрозуміли, що послуга чистки ПК набула іншго значення. Окрім запаху нікотину, з’явився запах дохлої миші, причому запах відчули швидше ніж мишу побачили. Тим не менше, корпус з середини вичистили і обробили дезинфікуючим засобом на основі хлору. 

Після чистки корпусу взялися за діагностику, яка вказала на те, що вийшов з ладу блок живлення. Блок живлення замінили, комп’ютер включився. Але далі нас ще очікувала чистка компонентів охолодження ПК. Сказати, що вони були брудні – це нічого не сказати.

Найважче відчищається жир та нікотин. Щоб віддраяти радіатор охолодження процесора, який роками забивався нікотином та брудом, прийшлось потратити багато часу і хім. засобів

Очі бояться, руки і хімія роблять свою справу. 

Після очистки системи охолодження та материнської плати вцілому, наносимо нову термопасту та починаємо зборку пк.

В даному замовленні не стільки пішло часу на ремонт, як на боротьбу з запахом. Відмічу, що як тільки відчистили корпус від бруду, викинули старий, неробочий, повний пилу блок живлення, пройшлися засобами дизінфекції – поганий запах повністю пропав. 

ПК в плані бруду менш вибагливіші ніж ноутбуки. Ноутбук з таким рівнем забрудненості мав би набагато більші негаразди, і в кінцевому результаті більш дорогий ремонт ніж комп’ютер. І з досвіду можу з впевненістю сказати, що, якщо обладнання тримається в чистоті – воно набагато довше служить, ніж те, за яким не доглядають.

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.