Ремонт БФП

Canon LaserBase MF 3110 – чистка бфп, або навіщо це робити.

Технічне завдання – чистка від тонеру, котрий в процесі експлуатації просипається з картриджа.

Негативний вплив тонера на механізми БФП – очевидні. Це швидший знос шестерень, втулок. Окрім того,  тонер просипається на ролик подачі паперу, і часто буває, що коли відкрити передню кришкучи витягнути лоток,  подальший друк перериває застрягання паперу. 

Причиною є те, що тонер попадає на ролик подачі паперу,  котрий втрачає з тонеррм щеплення. Після цього необхідно або в холосту відкривати та закривати кришку, щоб ролик прочистився,  або вологою серветкою його вичищати.

Ще з одних негативних впливів просипаного тонера – він з часом зклеюється у тверді фракції, які порапивши з папером в термовузол, можуть пошкодити термоплівку або резиновий ( прижимний ) вал.  

Своєчасна чистка продовжує термін роботи копіювальної техніки та економить час. 

У цьому апараті тонера назбиралось досить таки багато,  і це спричиняло постійне втручання людини для усунення різних дріб’язкових примх.

Тонер вичистили з тракту подачі паперу, лотка, вичистили ролик подачі та заправили картридж. Після чистки апарат зробив копію з третьої спроби, і далі вже не капризвуав.

БФП вже досить таки старий, але якість друку чудова. Правда,  є зауваження до реєстрації паперу – замітний зсув копії вверх. Але клієнт на це не зауважував – значить туди не ліземо, так само як і в блок термозакріплення, оскільки нарікань на запікання паперу немає. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.