Ремонт ПК

Актуальні ціни на послуги по ремонту та обслуговування ПК 


ПК – скорочення від “персональний комп’ютер”.  Можливо,  ПК і відходять  у минуле, витісняючись планшетами, ноутбуками, смартфонами,  проте залишаються “оплотом” у тих місцях, де потрібна продуктивність та стабільність в роботі.

Ремонт комп’ютера  на сьогодні – це модульний ремонт. Не має змісту ремнтувати БЖ ( блок живлення ), материнську плату, відеокарту…,  оскільки їх ремонт майже дотягує по вартості до нових запчастин і на рівні з б.в. запчастинами. Вийнятками є специфічні , унікальні компоненти та коли ремонт виправданий з фінансової точки зору.

Середньостатистичний комп’ютер складається з:

  • Процессор ( CPU );
  • Материнська плата ( Motherboard );
  • ОЗУ ( Оперативна пам’ять );
  • Відеокарта ;
  • Жорсткий або твердотільний диск ( HDD , SSD ) ;
  • Корпус з блоком живлення.

Всі переліченні компоненти мають властивість виходити з ладу, в результаті чого ПК або не включається або не стабільно працює. Звісно, на стабільність роботи комп’ютера впливає сама ОС ( операційна система ), драйвери пристроїв та інше програмне забезпечення – але це вже інша тема. Тут суто про ” залізо “.

Отже, ремонт ПК полягає у тому, щоб виявити несправний компонент та відремонтувати чи замінити його. Крім того, можуть бути і прості несправності, викликані відсутністю контактів в інтерфейсних роз’ємах або роз’ємах живлення. Також часто комп’ютер псується через забруднену пилом систему охолодження. Без попередньої діагностики тут не обійтись.

Коли ПК потрапляє до нас, у сервіс, перше що робимо – це вичищаємо від пилу, а вже потім проводимо діагностику. По результатах діагностики ми погоджуємо вартість роботи, запчастин та терміни виконання з замовником, і після згоди беремось за ремонт, по закінченню якого, ПК проходить тестування.  Якщо тест проходить успішно і заявленна несправність усунута – обладнання повертається клієнтові.