Ремонт ноутбуків

Ремонт ноутбука HP ProBook 4320s

Причина звернення в сервісний центр – включається, на дисплеї нічого не відображається але якщо підключити зовнішній монітор – зображення туди виводиться.

Причнина несправності ноутбука – вийшов з ладу відеочіп ATI 216-0774009 .

Єдиний првильний варіант ремонту ноутбука у такому випадку- це заміна на відеочіпа на новий. Але якраз з цим, є складнощі. Відеочіпи ATI 216-0774009 вже давно зняті з виробництва, і те що зараз в більшості на ринку – це ні як не старі залишки з складів – це відновлені, бувші у використанні чіпи. 

Окрім того, відеочіпи даної моделі досить таки дорогі. В старий ноутбук, який програє по продуктивності новим, навіть бюджетним ноутбукам не є доцільно вкладати гроші.

Отже вибір стояв між: купляти невідомо чи новий відеочіп, чи пропаювати старий, щоб ноутбук трішки ще пошкутильгав і дав час клієнту придбати вже новий апарат.

Клієнт вибрав останній варіант – пропайку відеочіпа. Ремонт ноутбуків таким способом ми не схвалюємо, але такий вид послуги також має своє місце.  Тим більше усім клієнтам, котрі вибирають таку послугу – повідомляємо про підводні камені такого рішення.

У випадку цього звернення – ноутбук після прогріву ожив, температурні показники під час тесту були в нормі. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.