Перестав завантажуватись УЗД апарат SonoaceR3.

Нічого дивного що цей УЗД апарат потрапив до нас в ремонт , оскільки це майже той самий комп’ютер. Правда трішки “заточений” під унікальні задачі. Отже несправність появилася після транспортування апарату. До відправки клієнту – все працювало, коли клієнт вже його отримав – при першому включенні апарат завис на завантаженні ОС. Саме і з такою несправністю ми його і прийняли в ремонт – не завантажується ос.

 

Тестове включення підтвердило заявлену несправність. Одразу підозра лягла на жорсткий диск. І сканування це підтвердило. На HDD було декілька BAD блоків, які не фіксились, що і було причиною збою завантаження. Тим не менше S.M.A.R.T. показував – що все OK.

ОС ультразвукового апарату – Linux , з кучою своїх приблуд. Відновлювати – трошки складно б було. Вийшли з ситуації тим, що був ще один такий апарат. За допомогою програми Clonezilla ми створили образ з живого апарату та відновили його вже на новому жорсткому диску. Між іншим з початку пробували створити клон за допомогою Acronis , але відновлений образ – зависав на старті завантаження. 

Ну і результат. Відновлений образ операційної системи Linux з спеціалізованим програмним забезпеченням запустився одразу і без зауважень.

 P.S. Також створили бекап операційної системи  та відали клієнту. Маємо надію що більше подібна ситуація не виникне, а якщо і виникне то в лічені години буде вирішена. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.