Комп’ютер попрацював 10 хв , вимкнувся та більше не вмикався.

Історія комп’ютера – пк передали в Тернопіль з іншої області. Відправник налаштував та протестував ПК. Все працювало без нарікань. В Тернополі комп’ютер по словах клієнтів пропрацював 10 хв і відключився та вже більше не включався. Крім того,був запах паленого. З тим і ПК потрапив до нас.

Ми запаху паленого не чули, а комп’ютер після POWER ON , працював 2 секунди та відключався. Коли зняли материнську плату, то вже стало ясно що було джерелом запаху, про котрий казали клієнти. Материнську плату відремонтували і стали шукати причину виходу з ладу. Знайшли.

Потрусивши корпусом, з нього випав болтик. Не наш. Тепер уся увага на нього.

Трохи ближче:

Ще ближче:

Фото в повній мірі не передає залишки сліду від короткого замикання, але на ньому можна розгледіти місце контакту. Під час траспортування болт занесло під материнську плату, де він встряг. Встряг і, можливо, протер під час дороги ізоляцію доріжки. А коли ПК увімкнули, ізоляція ще мала достатній опір,щоб не було короткого замикання, але через витік струму доріжка нагрівалася. Далі черезмірний нагрів “знищив” ізоляцію і материнська плата вийшла з ладу.

Отже, перед тим як відправляти чи просто перевозити ПК (та і не тільки) переконайтесь, що в середині немає посторонніх чи лишніх деталей. Така дрібничка може призвести до серйозних втрат часу та фінансів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.