Підказки по налаштуванню пристроїв

Налаштування та підключення тюнера Т2

Підключення Т2 тюнера до телевізора здійснюється в основному за допомогою HDMI або RCA кабелю ( по народному “тюльпан”.  ).

HDMI – роз’єми поширені в нових телевізорах. Тут все просто. З одної сторони кабель підключили в HDMI роз’єм тюнер, з другої – у телевізор. У меню телевізора, в розділі “джерело сигналу”  (SOURCE), необхідно вибрати номер HDMI роз’єму до котрого під’єднали тюнер.

HDMI кабель:

RCA (“Тюльпан”) – актуальні для старих телевізорів. Тут також все просто. У Т2 тюнер підключаєм RCA кабель по кольорах : жовтий до жовтого (це відеосигнал), червоний до червоного та білий до білого (це стерео аудіо сигнал), і з другої сторони –   аналогічно у телевізор. У меню телевізора, в розділі “джерело сигналу” (SOURCE), шукаємо вхід AV і тюнер можна вважати підключено.

RCA кабель:

Для забезпечення прийому сигналу – необхідно підключити у Т2 тюнер антену. Підходить дицеметрова кімнатна антена, але тільки у зоні впевненого прийому. Якщо ж сигнал слабенький, варто поставити зовнішню антену та “націлити” її на вишку ретранслятора

Залишається увімкнути тюнер у розетку, натиснути на пульті червоний гудзик (перевірте чи у пульті є батарейки) , і можна переглядати цифрове ефірне телебачення Т2.

Ось типові схеми підключення тюнера Т2 до телевізора:

Розміщення Т2 ретрансляторів  у Тернопільській області:

Бережани (радіус покриття 35 км),
Бучач (радіус покриття 25 км),
Горішня Вигнанка (радіус покриття 35 км),
Кременець (радіус покриття 30 км)
Лозова (радіус покриття 65 км).
*Вказані дані несуть суто інформаційний характер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.