Gestetner MP 161 – посторонні звуки, заминає папір в районі блоку термозакріплення.

Техніка Gestetner вважається однією з самих надійних та безпроблемних.  Звісно, при правильній експлуатації та технічному обслуговуванні.

Апарат, який потрапив до нас на ремонт, не те, що постороні звуки видавав, а склалось таке враження, що заклинив сервомотор і ось-ось він задимиться. Тим не менше,апарат пробував робити копію і аркуш паперу зупинявся в блоці термозакріплення. Зупинка супроводжувалась ще характернішим звуком.

Діагностика підтвердила – звук з району головного двигуна та редуктора. Знявши задню кришку одразу отримуємо доступ до двигуна.

На жаль, фото не передає рівень вбитості зубів черв’ячної передачі. Тепер цікаво, що з шестернями в редукторі.

Блок редуктора знімається просто, єдине що дошкуляє – це кількість кабелів які потрібно повід’єднувати та повідводити.

Ну як і прогнозувалось – шестерні редуктора в передсмертному стані. Потрібна заміна, та бажано усього блоку з мотором.

Ось і новий редуктор. Вірніше не зовсім новий, але стан шестерень та двигуна близькі до ідеального. І що важливо, вартість б/у редуктора адекватна,  у порівнянні з новим.

Вертаємо усе на місце:

Тестовий запуск:

БФП відремонтовано та протестовано.

P.S. Пробіг данаго апарату 170000 відбитків. Є підозра, що пробіг скручено або лічильник вийшов на нове коло, оскільки на обслуговуванні у нас є подібні апарати з пробігом понад 600000 відбитків і схожих несправностей не спостерігалось. Або апарат працює в понаднормовому навантажені.

Одною з сутєвих переваг даного типу апаратів є  те, що не потрібно заправляти картридж , а достатньо замінити тубу з тонером. Ну і само – собою надійність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.