Canon LBP-2900 , листок застрягає на виході.

Якось співпало так, що в ремонт, майже одночасно потрапили 2 одинакових принтера. З однією несправністю, але з різними причинами, що викликали цю несправність.

В одному з принтерів, про який зараз і піде мова – частина аркуша застрягала на виході, а друга залишалась в середині та була пом’ята у стилі “гармошка”.

Проблема тут була явно  з блоком термозакріплення. Більш детальний огляд виявив несправним прижимний вал, який вже відпрацював свій ресурс та потребував заміни.

Несправність валу полягала в відшаруванні резини від несучого стержня. Як наслідок – стержень крутився, а саме резинове покриття пробуксовувало.

Ремонт принтера в даному випадку якраз і полягав у заміні резинового валу та профілактичному змащуванні, чистці нагрівального елементу та термоплівки.

А ось другий принтер мав схожу несправність, за вийнятком одного “але”. Папір,який залишався в середині,не був пом’ятий. Причина, як не дивно, була у зношеному фотобарабані самого картриджа. Після його заміни – принтер працював без попереднього дефекту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.