Xerox Phaser 3140 – застрягає папір в пічці.

Апарат потрапив до нас з заявленим дефектом – застрягає папір. В основному в пічці. Віддрукуваши пару тестових сторінок – дефект підтвердився. Причиною застрягання було те, що прінтер потягнувши перший листок, зразу тягне другий. Відстань між першим та другим листком, які затягували на око дорівнювали довжині захвату роліка подачі паперу. Значить, ролік, подавши першу сторінку, не зупиняючись – подає другу. За ролік в нас відповідає соленоїд. Ліземо туди.

(зразок як застрягав папір на виході з пічки)

Сам соленоїд розташований з лівої сторони, за блоком шестерень.

А ось і сам соленоїд. Якщо уважно придивитись – то можна побачити на краю електромагніта – кусок наклеїної прокладки, яка призначена щоб давити шум від клацання. З часом вона старіє ї перетворюється на двох сторонній скотч, і соленоїд виходить з ладу. Достатньо її зняти і вичистити місце або замінити її. Ми просто знімаємо, оскільки спрогнозувати як поведе себе підручний матеріал під час роботи – неможливо.

Це вже фото вичищеного соленоїда, на свому місці.

Тим не менше, після зборки вияився ще один дефект. Тепер другий листок підтягувався без певної системи або через різну кількість віддрукованих сторінок. Тут не важко було здогадатись – проблема в тормозній площадці.

Окрім того що її замінили, була необхідність ще підсилити прижимну пружину. Після цього принтер вже працював стабільно, без нарікань.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.