Декілька слів про БФП Brother MFC-L2700DNR та його картридж TN-2375

Апарат принесли в сервіс з проханням розібратись, чому тонера після заправки вистачає тільки на 500 – 700ст., адже щоразу платити за заправку 200-260грн недешево.

Фотозвіт не робили, оскільки часу на роботу було виділено досить таки мало. Так що суто текстовий звіт:

  1. БФП при включенні одразу сигналізує про відсутність тонера. Скинули значення лічильника та роздрукували звіт по витратних. Дійсно, заправку проводили раз в 500 – 800 ст.
  2. Розборка картриджа показала, що він повний на 70%, а це значить проблема явно не з заправкою.
  3. Бонусний момент – дозуюче лезо ніхто не чистив, відповідно копії – були світлі. Почистили.
  4. Картридж TN-2375 стартовий, який не відраховує кількість відбитків. Через що і БФП так часто жалілося на нестачу тонера, хоча він там був.

Висновок: Після проведеної діагностики стало ясно, що скоріш за все  клієнт платив тільки за обнулення БФП. Заправку якщо і проводили, то тільки раз в 3 рази… не частіше.

Тепер пару слів, про те, коли дійсно потрібно заправляти цей картридж. Симптомом нестачі тонера являються білі смуги, пробіли. Те, що копіювальний апарат чи принтер сповіщає Вам про брак тонера не означає,  що картридж пустий (за вийнятком тих, які використовують двокомпонентний друк*). Просто внутрішній лічильник йому, БФП,  про це “говорить”. Якраз і лічильник вирішує, скільки апарат може зробити відбитків – 200, 700, 1000… Відповідно, лічильниик можна обнулити – і друкувати далі, поки тонер фізично не закінчиться. Саме це ми продемонстрували вже нашому клієнту, котрий зможе самостійно обнуляти лічильник, не витрачаючи при цому зайві кошти.

*двокомпонентний  друк – це коли в процесі друку використовується тонер та девелопер. І якраз насиченість девелопера тонером визначається датчиком, через що апарат точно знає, коли тонер закінчився.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.